Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Plaukų dažymas yra procesas, į kurį reikia kreiptis atsargiai. Iš tiesų, dažnai bėrimo veiksmai gali sužeisti garbanas. Chna dažymas yra saugiausias spalvų atnaujinimo būdas, nes tokia procedūra ne tik pašalina plaukų struktūros pažeidimus, bet ir suteikia jiems didžiulės naudos.

Chna tipai

Reguliarus tokio produkto naudojimas leidžia atsikratyti pleiskanų, sustiprinti šaknis, taip pat pagreitinti plaukų augimą.

Bespalvis

Vienas iš labiausiai paplitusių ir nebrangių produktų yra bespalvė chna. Jis naudojamas išskirtinai plaukų struktūrai atstatyti, nes dažyti garbanas jis neveiks. Būtent šią chną kosmetologai papildo priemonių, skirtų sukurti laikinas tatuiruotes ant kūno, kompozicija.

Henna kaukės gali pakeisti laminavimą. Šiuo atveju procedūra bus daug biudžetinė. Tačiau svarbu nepamiršti, kad įvairias procedūras su chna galite atlikti ne dažniau kaip du kartus per mėnesį. Priešingu atveju plaukai išdžius.

Spalvotas

Spalvota chna leidžia dažyti garbanas norimu atspalviu. Tai puikiai tinka rudaplaukėms moterims ar brunetėms. Dažniau su panašiu produktu galite pasiekti gražų kaštono atspalvį. Spalva yra gili ir sodri. Kartais ant šviesesnių plaukų chna gali suteikti rausvą išvaizdą. Lentelėje pateikiami pagrindiniai atspalviai, kuriuos galima gauti naudojant šį produktą.

Pradinė plaukų spalvaPo dažymo chna
ŠviesiaplaukėRaudonplaukė
ŠviesiaplaukėKaštonas
Tamsiai blondinėTamsus kaštonas
JuodasJuoda su raudonu atspalviu

Iranietis

Tarp skirtingų chna tipų svarbu paminėti iraniečių kalbą. Panašus produktas išsiskiria kokybe ir turtinga atspalvių palete. Paprastai jis sumaišomas su kitais natūraliais priedais, norint pasiekti norimą spalvą ir tuo pačiu teigiamai paveikti plaukų struktūrą.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Pavyzdžiui, tarp tokių komponentų galima pažymėti imbierą ar kavą. Pirmuoju atveju atspalvis pasirodys daug šviesesnis nei antruoju. Vartotojai atkreipia dėmesį į kompozicijos kokybę, taip pat galimybę pasirinkti tinkamą toną.

Indėnas

Indijos chna taip pat garsėja gebėjimu pasirinkti tinkamą atspalvį. Tačiau spalvų paletė yra šiek tiek mažesnė nei ankstesniame analoge. Tokių produktų gamintoja nebūtinai yra Indija, tačiau būtent joje auginamos žaliavos. Dažnai norint pasiekti norimą atspalvį miltelius reikia atskirai maišyti su įvairiais ingredientais.

Juoda

Kita produkto rūšis yra juoda chna. Indigo pridedamas prie jo sudėties. Dėl šio derinio gaunamas tamsus, prisotintas atspalvis. Tarp spalvų yra ryškių šokolado tonų.

Skystas

Skystą chną labai patogu naudoti. Gamintojai jau paruošė procedūrai paruoštą kompoziciją, kurios nereikia atskiesti. Tačiau ne visi vartotojai mėgsta skystą chną. Juk jis apima daug nenatūralių komponentų.

Balta

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas baltai chnai. Tai leidžia apšviesti garbanas, suteikiant jiems gražų šviesos atspalvį. Tačiau jūs turite suprasti, kad tokiame produkte yra daug sintetinių priedų. Šio apšvietimo metodo pranašumas yra maža procedūros kaina.

Atrankos rekomendacijos

Intensyviausias poveikis uždėjus chną bus pastebimas ant anksčiau išbalintų plaukų. Todėl procedūrą reikia vertinti atsargiai, nes spalva gali pasirodyti per intensyvi. Tačiau svarbu suprasti, kad dažnai dažyti draudžiama, todėl turėtumėte iš anksto pagalvoti, kaip atrodys peraugusios šaknys.

Plaukų dažymas chna ant šviesiai rudų ir tamsiai šviesių plaukų leidžia lengvai pasiekti rausvą atspalvį.

Norėdami tai padaryti, turite naudoti tik chną. Turtingą kaštoną lengva gauti, jei ruošdami kompoziciją sumaišysite tas pačias chnos ir basmos proporcijas. Norėdami sukurti gilią tamsią spalvą, naudokite daugiau pastarųjų dažų.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio
Paveikslėlyje parodyta plaukų dažymas chna ir basmos mišiniu.

Juodų plaukų savininkams chna leidžia padaryti spalvą labiau prisotintą arba suteikti norimą blizgesį. Pavyzdžiui, pridėkite rausvai atspalvį. Dažnai tamsios garbanos dažomos chna, kad jos būtų storesnės ir sveikesnės.

Taikymas

Chna naudojama dviem atvejais - dažymui ar palikimui. Kiekviena procedūra turi savo niuansų, į kuriuos svarbu atsižvelgti maišant kompoziciją ir ją taikant. Todėl kiekvieno proceso aprašymas yra unikalus.

Dažymas

Prieš pradėdami tiesiai prie dažymo, turėtumėte paruošti vietą, kurioje bus atlikta procedūra. Faktas yra tas, kad praskiesta kompozicija pasirodo esanti labai skysta, todėl lengva nudažyti aplinkines erdves. Pašalinti šias dėmes gali būti sunku.

Atsižvelgiant į šį faktą, svarbu iš anksto pakloti grindis ir pašalinti visus daiktus, kurie gali susitepti. Veiksmingiausias būdas yra padengti viską stora plastikine plėvele. Nerekomenduojama naudoti senų laikraščių, nes kompozicija gali prasiskverbti pro popierių.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Dažų mišinio paruošimą galima apibūdinti kaip šį veiksmų algoritmą:

 1. Atidarykite chna maišelį ir supilkite į indą. Jei ketinama sumaišyti su basma, šiame etape jis turi būti pridėtas.
 2. Kompoziciją užpilkite karštu vandeniu. Nedelsdami išmaišykite. Norėdami tai padaryti, turite naudoti medinį šaukštą ar bet kurį patogų daiktą, pagamintą iš šios medžiagos.
 3. Palaukite reikiamą laiką, kuris nurodytas instrukcijose. Dažniau tai gali užtrukti ne ilgiau kaip 5 minutes.
 4. Leiskite mišiniui šiek tiek atvėsti. Po to galite įdėti papildomų lėšų, kurios praranda savo savybes esant aukštai temperatūrai.

Šiame etape sąrašas jau yra parengtas. Prieš procedūrą turite dėvėti pirštines ir palei plaukų liniją patepti riebiu kremu. Tai padės išvengti negražių dėmių atsiradimo ant rankų ir veido odos. Baigę visą paruošimą, galite pereiti prie dažymo.

Chna plaukai gali būti dažomi tokia seka:

 1. Padarykite tolygų atsiskyrimą, kuris eis galvos centre iki vainiko. Padalinkite visus plaukus į 3 zonas. Tokiu atveju 2 iš jų turėtų būti išdėstyti priekyje, o vienas - ant vainiko.
 2. Pradedant nuo centrinio atsiskyrimo, būtina paryškinti sruogas. Geriau, kad jie yra plonesni. Kiekvieną iš jų turėtumėte apvilkti iš abiejų pusių ir paimti kitą, palaipsniui judėdami link ausies.
 3. Priešingoje pusėje pakartokite ankstesnio etapo veiksmus.
 4. Ištirpinkite plaukus pakaušyje. Turite dažyti sruogas nuo viršaus iki apačios, palaipsniui judėdami link kaklo.
 5. Gerai sutepkite galus. Jei reikia, mišinį šiek tiek išspauskite. Apvyniokite plaukus plastiku ir viršuje uždenkite rankšluosčiu.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Kompozicija turėtų būti laikoma nuo 30 minučių iki 2 valandų. Laikas priklauso nuo norimo rezultato ir mišinio paruošimui naudojamos chnos.

Bespalvis

Bespalvė chna yra naudinga galvos odai, padeda sustiprinti plaukų folikulą, prasiskverbia į paties plauko struktūrą ir pagerina jo būklę. Bet sausina galus. Todėl, naudojant chną, būtina naudoti dvi skirtingas kompozicijas iš karto. Vienas turėtų būti taikomas šaknims, o kitas - likusiam ilgiui ir galams.

Į mišinį, kuris bus naudojamas galvos odai gydyti, reikia įdėti šiuos ingredientus:

 • 2 maišeliai chnos;
 • 5 šaukštai. l. kefyras;
 • 2 šaukšteliairicinos aliejus.

Skystų kaukės komponentų galima pridėti mažiau arba, priešingai, daugiau. Maišant svarbu atkreipti dėmesį į mišinio tirštumą. Savo konsistencija jis turėtų būti panašus į skystą grietinę.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Antrąją kompoziciją padaryti dar lengviau, tereikia maišyti bespalvės chnos maišelį su bet kokia įsigyta plaukų kauke. Atminkite, kad sausa chna gali ištraukti drėgmę iš plaukų. Todėl turėtumėte jį sumaišyti taip, kad pakaktų antrojo ingrediento.

Tada turėtumėte laikytis šios veiksmų sekos:

 1. Padalinkite plaukus į zonas. Pataisykite juos.
 2. Palaipsniui paryškindami vidutinio ilgio sruogas, sutepkite šaknis iš abiejų pusių. Tam patogu naudoti specialų dažų teptuką su aštriu galiuku. Darbai turėtų būti atliekami iš viršaus į apačią.
 3. Dabar reikia paimti antrąją kompoziciją ir pritaikyti ją per visą ilgį. Po to turėtumėte papildomai šukuoti plaukus rankomis, kad tolygiai paskirstytumėte chną.
 4. Pakelkite visas garbanas ir susukite į bandelę. Uždenkite rankšluosčiu.
 5. Po 40 min. nuplaukite naudodami įprastą šampūną ir plaukų balzamą. Proceso metu turite įsitikinti, kad visi gabalėliai su chna yra nuplauti, todėl procedūrą gali tekti pakartoti keletą kartų.

Įvertinimas

Gebėjimas pasirinkti tinkamą atspalvį ir padaryti plaukus stiprius ir šilkinius, dėl naudingų ingredientų, iš kurių susidaro chna, lemia vartotojų pasitikėjimą.

Aasha žolelės

Plaukus dažyti gali vienas populiariausių prekės ženklų „Aasha herbals“. Chna vertinama dėl didelio vaistinių augalų kiekio, tarp kurių reikėtų pažymėti sezamą, amlą ir hibiską.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Spalvų paletėje yra šie tonai:

 • kartaus šokolado;
 • bordo;
 • kaštonas;
 • juoda kava.

Chna neturi būti maišoma su vandeniu, skystį galima pakeisti kefyru. Tada procedūra sustiprins plaukų šaknis.

Spalvinimo kompozicija turi šiek tiek trūkumų. Naudojant gali nudegti galvos oda. Todėl moterys su jautria oda turėtų būti atsargesnės dėl šio fakto.

Brangesnė spalvinė kompozicija yra „Lady Henna“, kurioje, be chnos, yra tam tikras kiekis basmos.

Tai ji nustato atspalvį, gautą dėl to. Pagrindinis pranašumas laikomas geru kompozicijos turinio šlifavimu, dėl kurio jį lengva paskirstyti per plaukus, o tada nuplauti. Vidutinė miltelių kaina yra 290 rublių.

Khadi

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Tarp gerai žinomų prekės ženklų, kurie gaminami Indijoje, reikia pažymėti kompaniją "KHADI". Henna leidžia gauti ne tik gilią intensyvią spalvą, bet ir suteikia labai ilgalaikį rezultatą.

Tačiau balintus arba pilkus plaukus geriausia dažyti daugiau nei 2 kartus. Pirmosios procedūros metu geriau naudoti kompoziciją, kurioje yra raudonas atspalvis, o antrą kartą turėtumėte paimti norimą toną.

Jame yra daug naudingų ekstraktų ir maistinių medžiagų. Tarp jų reikėtų skirti amlą ir santalą. Su jų pagalba plaukų šaknys gauna papildomą maistą. Pakuotės kaina yra 800 rublių.

Zeitun

Puiki chna gaminama Jordanijoje. Dažymo kompozicija "Zeitun" turi daug papildomų maistinių medžiagų ir ekstraktų. Be to, alyvuogių, saulėgrąžų, kokosų, kakavos ir citrinų aliejai procedūros metu neišsausina plaukų.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Tai leidžia ilgai išlaikyti kompoziciją ir dėl to gauti sodrią, gražią spalvą. Dar vienas malonus chna privalumas yra tas, kad procedūros metu nereikia dėvėti pirštinių. Pakavimo kaina yra gana didelė ir siekia apie 1000 rublių.

Artcolor

Labiausiai biudžeto pasirinkimas. Chna gaminama Irane. Tarp papildomų komponentų reikia pažymėti Kristaus erškėčių lapus. Reikėtų naudoti, jei ant galvos odos yra padidėjęs sebumas. Kompozicija lengvai susidoroja su pleiskanomis. Pašalina niežėjimą ir apsaugo nuo plaukų slinkimo. Pakavimo kaina yra ne daugiau kaip 100 rublių.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Adarisa

Dėl blondinių atspalvių yra specialus sprendimas - "Adarisa" kompozicija. Jame nėra pigmento. Todėl jūs negalite bijoti, kad jūsų plaukai įgis naują spalvą.Pagrindinis veiksmas skirtas stiprinti plaukų struktūrą ir šaknis. Svarstyklės tampa lygios ir tvirtai priglunda viena prie kitos.

Po procedūros tankis pastebimai padidėja, plaukai tampa storesni. Vidutinė kaina yra apie 550 rublių. Svarbu atsiminti, kad kurį laiką po chnos geriau nesiimti dažymo.

Chandi

Bespalvė kompozicija „Chandi“ puikiai tinka kaukėms. Tarp pagrindinių naudingų augalų yra milteliai, kurie gaminami iš susmulkintų senos lapų. Panaudojus kaukes su tokia chna, plaukai tampa lygūs ir maitinami. Jų struktūra atkuriama.

Puiki apsauga nuo karšto oro ir ultravioletinių spindulių. Chna yra absoliučiai saugi, nes ji pagaminta iš natūralios kompozicijos, galima pasidaryti kaukes, kurias gali naudoti net nėščios moterys.

TriugaHerbal

Kita bespalvė formulė yra „TriugaHerbal“. Po pirmos procedūros plaukai tampa blizgūs ir stiprūs. Taip yra dėl didelio vaistinių augalų kiekio, kurį Indijos gamintojai įtraukė į kompoziciją.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Tarp jų būtina paskirti:

 • šikakai;
 • amla;
 • lavsonija;
 • jį;
 • bhringaraj.

Šis derinys leidžia jums pasiekti daugybę naudingų savybių. Padidėja galvos odos kraujotaka, todėl šaknys gauna daugiau mitybos, tampa stipresnės ir atsparesnės žalingiems aplinkos veiksniams.

Grybas nuplaunamas nuo galvos odos, pleiskanos išnyksta. Panašu, kad plaukai yra padengti plėvele, pavyzdžiui, po balzamo. Tokios pakuotės kaina yra apie 90 rublių.

Indibirdas

Tarp Indijos prekių ženklų reikia pažymėti "Indibird". Chna nekeičia spalvos ir turi naudingų savybių. Milteliai puikiai susidoroja su grybelinėmis infekcijomis ir garsėja antiseptinėmis savybėmis. Reguliarus šios kompozicijos kaukių naudojimas padeda atsikratyti pleiskanų. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti šio prekės ženklo chna. Vidutinė pakuotės kaina yra 150 rublių.

Fito

Puiki „Fito“ biudžeto chna ne tik padeda dažyti plaukus, bet ir stiprina jų šaknis. Tačiau reikia nepamiršti, kad pritaikius kompozicija lengvai teka iš galvos odos ir palieka pėdsakus. Gana sunku nuplauti mišinį nuo plaukų. Vienos pakuotės kaina yra 30 rublių.

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Aromato zona

Plaukų dažymas chna lengvai atliekamas naudojant Egipto aromato zoną, kuri sugeba atspalvinti sruogas. Be to, tai atkuria jų struktūrą, pagreitina augimą ir suteikia blizgesio.

Tarp minusų svarbu atkreipti dėmesį į šiurkštų šlifavimą. Kompoziciją nėra lengva nuplauti, tačiau geras atspalvis kompensuoja šį trūkumą. Chną galima įsigyti internetu. Viena pakuotė kainuoja apie 200 rublių.

Hanmumas tamarindas

Henna „Hanmum Tamarind“ gaminama Sudane. Ji lengvai susidoroja su žilais plaukais. Jo kaina yra apie 400 rublių. Gerai sutvirtina sruogas, daro jas sveikas ir blizgias. Tokią chną gauti paprasčiau internetinių parduotuvių pagalba.

Jemenas

Jemeno chna leidžia išgauti sodresnį atspalvį. Skirtingai nuo kitų dažiklių gamintojų, prekės ženklas remiasi tuo, kad produkte yra daugiau pigmento. Todėl dėl to lengva gauti ryškius blizgančius plaukus.

Be kitų šios chnos privalumų, reikėtų skirti smulkų šlifavimą. Jį lengva įmaišyti į vientisą masę ir nuplauti pasibaigus procedūrai. Kompozicijos trūkumas yra nemalonus kvapas. Vidutinė vienos produkto pakuotės kaina yra apie 500 rublių.

Hemani

Henna „Hemani“ gaminama Pakistane. Be pagrindinio komponento, jame yra rožių ir nuobodu kasija. Pakuotė sveria 150 g. Todėl šios kompozicijos vartojimas yra ekonomiškas. Henna lengvai plinta per plaukus ir greitai nuplaunama šampūnu, nes šlifavimas yra pakankamai smulkus. Neigiama kompozicijos pusė yra ta, kad ji stipriai nudažo odą. Vidutinė pakuotės kaina yra apie 300 rublių.

Mohammadas Hashimas Tajiras Surma Hashmi

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Plaukų dažymas chna „Mohammad Hashim Tajir Surma Hashmi“ bus paprastesnė ir lengvesnė procedūra. Galų gale, kompozicija neteka dažymo metu. Rezultatas - ilgalaikė graži plaukų spalva.

Pagrindiniai komponentai:

 • hibiskas;
 • vyno rūgštis;
 • lavsonija;
 • indigofer dažymas.

Tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kad šią chną nėra lengva nuplauti, ir ji gali nudažyti odą. Vidutinė chna pakuotės kaina yra 200 rublių.

Sante pflanzenhaarfarbe chna

Kaip namuose dažyti chna tamsius ir šviesius plaukus. Nuotrauka žingsnis po žingsnio

Vokiška chna „Sante Pflanzenhaarfarbe Henna“ garsėja puikia kokybe. Jis turi malonų kvapą.

Kompozicijoje yra:

 • lavsonija;
 • riešutų ekstraktas;
 • burokėlių ekstraktas;
 • indigo ekstraktas;
 • alginas;
 • betoinas.

Jį panaudojus, plaukai tampa didesni. Vienos pakuotės kaina yra apie 370 rublių.

Plaukų dažymas yra rimta procedūra, nes dažnai susižeidžia sruogos. Todėl galite naudoti chną. Tai ne tik padės įgyti naują atspalvį, bet ir padaryti plaukus sveikesnius.

Henna dažymo vaizdo įrašas

Henna plaukų dažymo dirbtuvės:

Įvertink straipsnį
Mada, stilius, makiažas, manikiūras, kūno ir veido priežiūra, kosmetika
Pridėti komentarą

Makiažas

Manikiūras

Kirpimai