Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Žodis „ombre“ pažodžiui verčiamas iš prancūzų kalbos kaip „šešėlis“. Būdingas šio madingo dizaino bruožas yra specifinis efektas gražiai ištempiant lako spalvos atspalvius nuo šviesios iki tamsios, o neryški spalvos ištempimo riba vadinama „gradientu“.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose
Gradiento (ombre) manikiūro nuotrauka

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Ombre ruožas, kaip matyti nuotraukoje, gali būti nukreiptas nuo nagų plokštelės pagrindo iki viršutinio krašto, skersai plokštės ir net nuo nykščio iki mažojo piršto.

Yra keletas šio stiliaus nagų dizaino tipų:

 • klasikinis (sukurtas remiantis 2 lako spalvomis, o nago galiukas yra tamsesnis už jo pagrindą);
 • Beverly Hills (skiriasi tuo, kad spalvų perėjimas vyksta nuo nagų prie nagų, pavyzdžiui, nuo labai šviesios mažojo piršto iki tamsios ant nykščio, tuo pačiu metu naudojama iki 5 spalvų ar atspalvių lako);
 • dizainas pagal „prancūzų“ stilių (būdingas bruožas yra nago galiuko padengimas šviesiu lako atspalviu, žemiau virsta tamsia spalva);
 • ryškus nagas, siūlantis naudoti sočiųjų spalvų lakus;
 • ombre manikiūras su tapyba, ši technika idealiai tinka vakariniams drabužiams, pabrėžiant jo rafinuotumą aukso, sidabro ar juodos spalvos, ką patvirtina daugybė puikių nuotraukų.

Technika. Kaip teisingai atlikti ombre

Manikiūro kūrimo technika yra tokia paprasta, kad ją gali sėkmingai atlikti namuose.

Manikiūrą galima atlikti ant bet kokio ilgio ir formos nagų.

Norėdami užbaigti, turite turėti:

 • mažiausiai 2 (ir galbūt daugiau) butelių lako, kuo arčiau spalvos;
 • priemonės nagų plokštelių nuriebalinimui;
 • pagrindinės dangos lakas;
 • lakas tvirtinimui arba skaidrus, kuris taip pat vadinamas apdaila;
 • plonas teptukas;
 • kempinė arba įprasta kempinė;
 • atspalvių maišymui jums reikia nedidelio kartono ar plastiko gabalėlio, taip pat tinka folija;
 • pagaliukai su vata, minkšti diskai iš vatos arba putplasčio gumos;
 • tirpalas dangos pertekliui pašalinti.

Tačiau svarbiausia yra namuose reikia įrengti specialią vietą nagų dailei, su geru apšvietimu ir galimybe ore. Manoma, kad idealu dirbti su fluorescencine lempa, nes tokia šviesa neiškreipia lakų atspalvių.

Kaip pasidaryti spalvingą manikiūrą - procedūra:

 • Nukelkite nagus į norimo lygio pasirengimo būseną. Norėdami tai padaryti: nuimkite seną laką, pataisykite nagų plokštelės formą dilde, padarykite karštą vonią nagams, pašalinkite odeles. Nuriebalinkite nagus.Norint apsaugoti pirštų odos volelius nuo lako pėdsakų, ant jų būtina tepti bet kurią iš šių priemonių: PVA klijus, veido kaukę, kuri turi kietėjimo ypatumą plėvelės pavidalu, arba riebų kremą. Tinka ir specialus odos apsaugos produktas, neseniai pasirodęs rinkoje.
 • Paruoškite pagrindą. Uždenkite nagus skaidriu laku arba vienu iš spalvotų, geriausia - šviesiu.
 • Ant kartono dėkite lakus tokia tvarka, kokia yra numatytas galutinis rezultatas.
 • Šepetėliu neryškinkite spalvų pasikeitimo ribą, pasiekdami sklandų atspalvių srautą.
 • Švelniai sudrėkinkite kempinę vandeniu, kad sumažintumėte lako absorbcijos greitį.
 • Kempine nubraukę spalvas iš kartono, patepkite, vos liesdami ir nespausdami, tepkite jas ant nago plokštelės.
 • Paruoškite spalvų rinkinį, panašų į pirmąjį ant kartono kitai nagų plokštelei.
 • Nelaukdami, kol lakas visiškai išdžius, užtepkite fiksatorių arba skaidrų laką.
 • Leiskite nagams išdžiūti. Norėdami pagreitinti procesą, galite naudoti šalto vandens vonią.
 • Naudodami minkštus diskus ir lazdeles su vata, pašalinkite manikiūro lašus nagų lako valikliu. Nuvalykite pirštų odos ritinius pašalindami anksčiau uždėtas apsaugines priemones.

Kokį gelio laką pasirinkti ombre

Norint atlikti manikiūrą naudojant spalvų ištempimo techniką, nereikia daugybės skirtingų lakų. Net jei yra tik 2 rūšių lakai, paletėje galite iš jų gauti keletą skirtingų spalvų intensyvumo atspalvių ir padaryti prašmatnų nagą.

Gradiento manikiūro pagrindas yra tradiciškai subtilių pastelinių atspalvių lakai: rausvos, persiko, smėlio spalvos ir kt.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseDaugybėje ombre manikiūro nuotraukų yra 2 būdai, kaip dažyti nagų galą pagal spalvą:

 • pirma, kai naudojate atspalvius iš tų pačių spalvų rinkinių, kaip ir nagų plokštelės pagrinde, ir
 • antra, kai dizaineris drąsiai eksperimentuoja su kitais, ryškesniais paletės atspalviais.

Naudodamas antrąjį metodą, meistras turi galimybę įgyvendinti daug daugiau dizaino idėjų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad šiuo atveju geriau dirbti su ilgais nagais, nes pailga nagų plokštė leidžia efektyviai įdėti iki 6 skirtingų spalvų.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Ant trumpų nagų geriau apsiriboti dviem lako atspalviais, kitaip manikiūras gali išsitepti ir prarasti savo unikalų grožį.

Šį sezoną populiariausias yra gradientinis manikiūras, pagamintas naudojant gelio laką, ypač kartu su kitomis įdomiomis nagų dizaino technikomis.

Naudojant gelio laką daroma prielaida, kad yra ne tik įprastos manikiūro kūrimo priemonės, bet ir kai kurie specialūs įtaisai, būtent: ultravioletinė lempa, priemonė nagams blizginti, galutinė danga ir tirpiklis.

Kalbant apie gelio lako pasirinkimą pagal spalvą, leidžiama naudoti iki 5-6 skirtingų atspalvių, tačiau populiariausias yra 3 spalvų gradientas.

Klasikinis ombre gelinio lako manikiūras sukurtas iš 2 spalvų, priklausančių tai pačiai spalvų schemai.

Kempinės už ombre

Norėdami sukurti aukštos kokybės ombre manikiūrą, visiškai priimtina naudoti įprastą kempinę. Bet, Norėdami gauti sėkmingiausią rezultatą, ekspertai rekomenduoja dirbti su kosmetine kempine.

Kempinės gaminamos iš didelio tankio smulkiagrūdžių putų. Didesnis šios struktūros tankis, palyginti su kempine, suteikia mažiau lako sąnaudų ir sklandesnį atspalvių perėjimo toną kuriant gradientą.

Šepečiai

Šepečiai skiriasi, tačiau dažniausiai naudojami ploni, platūs, plokšti ir vėduoklės formos. Prieš pradedant darbą, jie turi būti sudrėkinti nagų riebalų šalinimo priemonėje.

Plonu šepečiu patogu perkelti spalvų atspalvius iš paletės į nago plokštelę ir sureguliuoti gradientą, taip pat nupiešti mažus dekoratyvinius elementus.Naudojant plačius ir plokščius šepečius, judėjimas eina iš apačios į viršų palei gradiento centrą, o meistro šepetys yra lygiagretus nagų plokštelei.

Maži judesiai leidžiami nuo šviesaus iki tamsesnio, kol gaunama tolygiai neryški riba.

Ventiliatoriaus šepetys nuspalvina atspalvių ribą, statmenai nago plokštelei. Tuo pačiu metu judesiai yra gana greiti ir aštrūs, šepetėlis tarsi „nušluoja“ spalvų ribą nuo nago galiuko iki vidurio. Svarbu nepamiršti baigus darbą nuvalyti šepečius riebalų šalinimo priemone.

Ombre purkštuvas

Aparatas gradientiniam manikiūrui sukurti vadinamas aerografu. Šis mažas ir patogus purškalas ant nagų plokštelės uždeda specialią lako emulsiją.

Aparatas (mašina) ombre

Aerografas yra kompaktiškas ir gana paprastas naudoti, tačiau tam reikia kapitono dėmesio ir kruopštaus priežiūros. Taip yra dėl to, kad emulsijos pigmentai linkę greitai sustingti. Todėl, norint išvengti prietaiso skylių užsikimšimo pigmentais, operacijos metu ir po jos būtina nedelsiant praplauti prietaisą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseDėka aerografo ar purškimo pistoleto, kaip dažniausiai vadinama, manikiūro srityje galite pasiekti puikių rezultatų, būtent:

 • pasiekti visiškai unikalių vaizdų ant nagų sukūrimą, labai išsamų ir tvarkingai parengtą;
 • dizainui naudokite neįprastus ornamentus;
 • dekoruodami manikiūrą naudokite mažiausius dekoratyvinius elementus.

Naudojant aerografą, žymiai sutrumpėja laikas, reikalingas manikiūrui sukurti, todėl tai trunka ne ilgiau kaip pusvalandį.

Kaip purkšti ombre

Naudojant aerografą atliktos manikiūro nuotraukos atspindi gana sudėtingą tonų gradaciją nuo giliausios tamsos iki labai šviesios.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseDažai atrodo didelės apimties, atrodo, kad smulkios detalės pradeda kvėpuoti ir judėti. Šis efektas nėra pasiekiamas naudojant standartinį manikiūrą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Profesionalus meistras praleidžia ne daugiau kaip kelias minutes gradiento manikiūrui sukurti naudodamas aerografą, tuo pačiu turėdamas galimybę realizuoti drąsiausias savo kliento fantazijas.

Kempinės ombre manikiūras

Stilingas manikiūro kūrimas Ombre su kempine laikomas labiausiai paplitusiu spalvų tempimo technika.

Žinoma, naudoti kempinę yra idealu, tačiau įprasta kempinė sumaniuose rankose gali padaryti stebuklus. Ne taip seniai buvo parduodamos kempinės iš smulkiagrūdės medžiagos, specialiai sukurtos darbui su gradientiniu manikiūru, kurios, be to, turi labai patogią meistro darbinio paviršiaus formą.

Prieš naudojant tokią kempinę, ją reikia supjaustyti smulkiais fragmentais, laikantis svarbios sąlygos: gauto fragmento darbinis paviršius turėtų būti artimas nagų dydžiui. Paruošta naudoti kempinė turi būti kruopščiai nuplauta ir išdžiovinta, kad tolesnio darbo metu ant lako nepatektų dulkių.

Šiuo metu naudojami 3 būdai, kaip sukurti ombre manikiūrą kempine, tuo tarpu beveik neįmanoma atskirti vieno tipo nuo kito nuo nuotraukos.

Skirtumai pastebimi darbo su lakais ir paletės etape.

Meistras paprastai pasirenka vieną iš 3 variantų:

 • Darbas su laku tiesiai ant nago plokštelės. Ši parinktis numato lakų naudojimą nagų plokštelei ir greitą gėlių krašto atspalvį, naudojant lengvus glostymo judesius kempine.
 • Darbas su laku ant kempinės. Tokiu atveju lakai tepami tiesiai ant kempinės juostelėmis, vienas šalia kito, po to jiems suteikiama kelias sekundes, kad jie iš pradžių įsigertų į kempinę. Tada kempinė kelis kartus tepama ant nago, kol spalvos kraštas bus visiškai lygus.
 • Darbas su laku ant atskiro paviršiaus - paletė. Naudojant šią techniką, lakai sumaišomi ant folijos, plastiko ar kartono.Dažniausiai spalvos tempimas atliekamas oranžine lazda. Tada vaizdas pakartotinai atspausdinamas ant kempinės, pritaikant ją, o iš jo - ant nagų. Šis procesas gali būti kartojamas kelis kartus, kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Visais trim atvejais dizainas turi būti užbaigtas viršutiniu sluoksniu arba skaidriu nagų laku. Tai pagerina gradiento kokybę.

Prieš pradedant procedūrą, odos volelius aplink nagus būtina apsaugoti bet kuria iš turimų priemonių, būtent: riebiu kremu, kauke (plėvele) veidui ar specialiu įrankiu, kuris yra pagamintas specialiai darbui su gradientiniu manikiūru.

Ombre ant nagų su pigmentais

Pigmentų naudojimas norint sukurti tempimo efektą ant nagų yra alternatyvi šio stiliaus technika. Jį naudojant žymiai sutaupomas laikas, todėl visa procedūra trunka ne ilgiau kaip 10 minučių.

Spalvų perpildymas ant ombre manikiūro, pagaminto naudojant pigmentus, pasiekiamas dėl atspalvių susiliejimo dėl skirtingų pigmentų dalelių uždėjimo viena ant kitos, o tai aiškiai matoma nuotraukoje.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseDirbdami su pigmentais, ekspertai rekomenduoja naudoti baltą pagrindą., nes taip išvengiama spalvų iškraipymo.

Norėdami ištempti pigmentais ant gelio lako, jums reikia:

 • Atlikite įprastą dengimą geliniu laku: paruoškite nagus, padėkite pagrindą dviem sluoksniais, o kiekvienas sluoksnis turi būti džiovinamas lempoje.
 • Storu puriu šepetėliu paimkite pigmentą ir sumaišykite jį nuo apatinės sienos iki nago centro. Tada vienodai nuspalvinkite antrąją pigmento spalvą nuo nago galiuko iki vidurio, kol jis susikirs su pirmuoju. Nuplaukite pigmento dalelių perteklių.
 • Gautą gradientą džiovinkite lempoje 30–60 sekundžių.
 • Uždenkite pigmentą permatomu laku ir išdžiovinkite lempoje.
 • Atlikite procedūrą, pašalindami lipnų sluoksnį iš viršaus, naudodami specialų įrankį. Nuvalykite odos volelius aplink nagų plokšteles.

Kaip pasigaminti ombre šelako

Dažnai šelakas naudojamas manikiūrui su spalvų ruožu ant nagų sukurti. Dėl tokio lako patvarumo nagų dizainas įgauna nuostabų stabilumą ir išlieka ilgą laiką be jokios žalos.

Norint naudoti šelaką, reikia turėti procedūrai reikalingos įrangos, būtent:

 • rinkinys nagų priežiūrai;
 • medvilniniai tamponai ir skystis lako pertekliui pašalinti;
 • bazinis lakas, keli skirtingų spalvų lakai, apdailos lakas;
 • UV lempos dangai džiovinti;
 • specialus nagų plokštelės nuriebalinimo tirpalas;
 • kempinė;
 • dantų krapštukai;
 • specialus skystas agentas lako pertekliui pašalinti.

Gradientinis manikiūras naudojant šelaką atliekamas ta pačia seka, kaip dirbant su geliniu laku.

Žingsnis po žingsnio atrodo taip:

 • nušveiskite nagus, nuimkite odeles, sulygiuokite nagų plokšteles su dilde;
 • nuriebalinkite nagus, tepkite pagrindą, leiskite jiems išdžiūti;
 • 20 sekundžių laikykite nagus UV lempoje;
 • apatinę nago dalį užtepkite šviesios spalvos laku;
 • viršutinę nago pusę užtepkite tamsaus gelinio lako;
 • išlyginkite spalvos ribą teptuku;
 • sausi nagai UV lempoje apie 3 minutes;
 • užfiksuokite laką viršutiniu sluoksniu ir vėl išdžiovinkite nagus UV lempoje 3-4 minutes.

Ekspertai nerekomenduoja dėti per storų šelako sluoksnių, nes tai gali sugadinti visą gradiento dizaino efektą. Procedūros pabaigoje viršutinį lipnų šelako sluoksnį būtina pašalinti specialiu skysčiu.

Ombre manikiūro nuotrauka trumpiems nagams

Ombre manikiūras ant trumpų nagų turi vieną išskirtinį bruožą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseKaip matote nuotraukoje, nago plokštelės ilgis nedidelis, ant jo pagrindo tepamas lengvas lako tonas, o viršutinėje nago dalyje - tamsus. Tai leidžia vizualiai padaryti nagus ilgesnius.

Ombre ant ilgų nagų

Kuriant gradientą ant ilgų nagų, visai tikslinga naudoti keletą skirtingų spalvų lakų, kurių dėka meistras turi galimybę parodyti maksimalų savo kūrybiškumą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseNorėdami papuošti dangą, taip pat galite pridėti blizgučių ar cirkonio.

Ombre ant aštrių nagų

Aštrios formos nagai dabartiniu sezonu vis dažniau pradėjo pasirodyti mados šou ant podiumų. Jų ilgis yra labai įvairus, nuo vidutinio iki atvirai sakant ilgas ir ekstravagantiškas.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseKasdieniam manikiūrui ant aštrių nagų geriau rinktis ramius pastelinių atspalvių tonus, tačiau ekstravagantiškam vakaro vaizdui labiau tinka tamsios spalvos.

Gražus vertikalus ombre ant nagų su teptuku

Patogiau daryti vertikalų ombre ant nagų plokščiu šepečiu. Šiuo atveju nagų plokštė yra padalinta į 2-3 dalis pagal spalvų atspalvius.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseDarbų seka praktiškai sutampa su horizontalaus gradiento manikiūro kūrimo procedūra. Gradiento ribos neryškios plonu šepetėliu ar dantų krapštuku... Šis dizainas gali būti atliekamas naudojant visas vaivorykštės spalvas.

Prancūziškas (prancūziškas manikiūras) ombre ant nagų

Spalvos ištempimas prancūzišku stiliumi atrodo dailiai, neįkyriai ir nepaprastai stilingai.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Ant vidutinio ilgio ir trumpų nagų šis manikiūras atrodo puikiai, nepaisant jų formos. Ilgi nagai ne visada tinka tokio tipo nagams.

Klasikinė striukės spalvų schema yra smėlio, neutraliai rožinės arba bespalvės.

Tradiciškai balti nagų galiukai vis dažniau keičiami spalvotais, tačiau būtina sąlyga suderinti bendrą atspalvių gamą. Tai vadinamoji spalvota striukė, kai nago galiukas nudažomas kontrastinga likusio paviršiaus spalva. Dabartiniu sezonu madingiausi yra neoninių atspalvių deriniai.

Ombre gradientas ant nagų

Kaip matote nuotraukoje, ombre manikiūro spalvų ir atspalvių perėjimo „prancūziško“ stiliaus siena turėtų būti kuo neryškesnė.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠio tipo nagų dizainas išsiskiria subtiliausiais spalvų atspalviais, tarsi tekančiais vienas į kitą. Gradientas gali turėti horizontalią ar vertikalią kryptį, taip pat kryptį nuo piršto iki piršto, tačiau ekspertai sako, kad pirmas variantas yra labiausiai pageidaujamas prancūzų kalbai.

Ombre manikiūras su blizgučiais

Norint atlikti gradientinį manikiūrą su blizgučiais, kuris stebina ir džiugina ne mažiau nei puikiose nuotraukose, nereikia įsigyti daug papildomų lakų ar tirpalų. Tai bus pakankamai 2 lakai, iš kurių vienas yra su sparkles.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠios technikos ypatumas yra toks: nagas padengtas monochromatiniu laku, tada jo dalis dekoruota blizgučiu laku. Paprastai blizgučių yra daugiau nago gale, ir jie išnyksta iki nago plokštelės vidurio.

Darbo tvarka:

 • padengti nagus blizgučiu be blizgesio ir palaukti, kol jis išdžius;
 • paimkite laką su blizgučiais ant šepetėlio ir nupieškite nuo nago galiuko iki vidurio, sumažindami blizgučių kiekį. Galite ištiesti nuo apatinio nago krašto iki vidurio;
 • atlikite procedūrą bespalviu laku.

Ombre manikiūras su cirkonio akmenimis

Šiandien vienas madingiausių gradiento manikiūro dizainų yra kalnų krištolo dekoravimas.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Toks manikiūras geriausiai atrodo ant trumpų nagų, pabrėždamas subtilų jos meilužės skonį.

Ombre su cirkonio akmenimis galite pasidaryti patys, tačiau reikia nepamiršti, kad dėl to stilistui patikėtas darbas visada yra originalesnis ir kokybiškesnis.

Ekspertai mano, kad naudojant šelaką manikiūras neturėtų būti perkrautas cirkonio, tačiau galite apsiriboti tik keliais dekoruotais nagais. Arba siūloma kiekvieną nagą papuošti 1-2 kristalais.

Ombre manikiūras su įtrinimu

Norint gauti ombre manikiūrą trinant, prie neryškios spalvų atspalvių ribos pridedamos specialių dulkių dalelės, suteikiančios paviršiui aukso ar sidabro blizgesio efektą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Madingiausias variantas laikomas tokiu: ant kelių pirštų naudokite tamsios spalvos dulkes, o likusius pirštus apdorokite to paties tono lengvomis dulkėmis.

Ombre ir skaldytas stiklas

Vienas is labiausiai mados tendencijos gradiento manikiūro mene yra stiklo nagų tobulinimaskurioje nagų danga atrodo kaip skaldytas stiklas.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseTokio ombro nuotraukos atrodo gana ekstravagantiškos, ir iš jų neįmanoma atspėti, kad šis manikiūras sukurtas naudojant daugybę mažų skirtingų spalvų folijos gabalėlių, pagamintų lipdukų pavidalu.

Matinis ombre manikiūras

Priklausomai nuo lako tekstūros, ombre manikiūro paviršius gali būti ne tik blizgus, bet ir matinis. Toks manikiūras turi platų įsikūnijimų spektrą ir tinka beveik bet kokiai išvaizdai ir bet kuriam sezonui.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Dažniausiai matiniam manikiūrui sukurti pasirenkamos sočios ir tamsios spalvos. Pirmenybė teikiama gelio lakams. Šventiniam renginiui ar vakarėliui geriausia rinktis matinį manikiūrą, dekoruoti blizgučiais ar cirkonio akmenimis. Tai beveik saugus statymas norint sukurti stilingą jūsų išvaizdos akcentą.

Ryškus ombre ant nagų

Kaip sukurti ryškų nagą ant nagų, naudojant spalvų ištempimą?

Yra keletas variantų:

 • padarykite horizontalų gradientą naudodami sočias kontrastingas spalvas: raudoną, geltoną, vyšninę, oranžinę ir kitas;Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose
 • padarykite spalvotą prancūziško stiliaus versiją, nukreipdami spalvų atspalvius nuo tamsių nagų pagrindo iki šviesių pabaigoje;Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose
 • naudokite blizgučius, trynimą, stiklo ombre manikiūro variantą, cirkonio, nepamirškite naudoti nuotraukos kaip pavyzdžio.Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Mėtų ombre manikiūras

Minta gradiento manikiūro spalva šį rudenį užtikrintai pirmauja tarp daugelio kitų mėlynos ir žalios spalvos atspalvių. Mėtų spalvos puikiai derinamos su sidabru ir geltona spalva, taip pat gali būti komponentas kuriant mėnulio manikiūrą.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Mėtų manikiūras atrodo originalus ir subtilus naudojant matinio lako tekstūrą. Mėtos spalva yra „draugiška“ su kalnų krištolu ir baltais „nėriniais“ (dažymas plonu teptuku).

Vestuvinis ombre manikiūras

Šiuolaikinis vestuvinis nagas rodo trumpus ar vidutinio ilgio nagus, ovalo ar migdolo formą ir minimalizmą. Mados aukštyje - balti ir nuogi atspalviai... Be tradicinių spalvų, galima naudoti levandų, mėtų, persikų ir auksinių atspalvių.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuose

Tradicinis natūralių kūno spalvų vestuvinis švarkas vis dar populiarus. Tarp mados dekoratyvinių elementų: tapyba, balti nėriniai, kuklūs maži cirkonio ir sidabriniai blizgučiai.

Persikų ombre manikiūras

Persikų atspalvių gaminamas ombre manikiūras turi vieną neginčijamą pranašumą prieš visus kitus - besąlygišką praktiškumą. Ši spalva tiks bet kokiems drabužiams ir darbams.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuosePersikų atspalvis manikiūrui labai tinka mergaitėms ir jaunoms moterims.

Jis puikiai derinamas su balta ir rausva spalva ir siūlo dekoro minimalizmą.

Vasaros ombre manikiūras

Vasaros ombre manikiūras apima daugiausia ryškių ir sočiųjų lakų spalvų pasirinkimą. Taip pat madingas blizgių ir matinių fragmentų derinys projektuojant nagų paviršių.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseTamsios kasdienio nagų spalvos praranda savo populiarumą, todėl išryškėja subtilūs pastelinių spalvų atspalviai. Stilistai rekomenduoja kitą vasarą derinti šviesius manikiūro atspalvius su ryškiomis uogų gėlėmis.

Koralų ombre manikiūras

Sodri koralų spalva manikiūre puikiai atrodo pereinant prie šviesesnių atspalvių horizontaliu gradientu.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠį ryškų vasaros nagą puikiai papildo cirkonio ar blizgučiai, ypač kalbant apie šventinę versiją.

Ombre manikiūras rudas

Rudas ombre manikiūras, kaip matyti nuotraukoje, yra sukuriant gradientą nuo šviesesnių pieno ar kūno atspalvių iki labiau prisotintų spalvų: kakava, kava su pienu arba tamsiai ruda.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseToks vinis neturėtų būti perkrautas blizgučiais ar cirkonio akmenimis. Šioje spalvų schemoje pigmentų naudojimas suteikia puikių rezultatų.

Nuogas manikiūras „Ombre“

Nuogo atspalvio ombre manikiūro nuotraukoje matyti, kad jam sukurti buvo naudojami kreminiai, smėlio, karamelės ir kavos atspalviai.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseTokie spalvų deriniai gradiente gali ne tik suteikti nagams unikalaus žavesio, bet ir paslėpti kai kuriuos nagų plokščių trūkumus. Būdingas nuogos spalvos bruožas yra jo natūralumas, jis tinkamas visur, tiek specialiuose renginiuose, tiek kasdieniame versle.

Rudens ombre manikiūras

Rudens gradiento manikiūras išsiskiria pačiomis įvairiausiomis technikomis ir dekoro variacijomis, būtent: lipdukų naudojimas, trynimas, matiniai lakai, gyvūnų, paukščių ir lapų tapyba ir atvaizdai ant nagų.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuosePopuliariausi rudens nagų lako atspalviai yra purpurinės, auksinės ir juodos su smėlio, raudonos ar pilkos spalvos deriniai.

Subtilus lengvas ombre ant nagų

Lengvas ombre atrodo labai švelnus ir gražus.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseNorėdami sukurti subtilų šviesos ombre ant nagų labai svarbu pasirinkti tinkamus spalvų derinius tame pačiame diapazone ir padaryti gradientą kuo neryškesnį.

Baltas ombre manikiūras

Gradiento balta spalva puikiai tinka vestuvių nagų dailei.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠiuo atveju tikslinga kurti naudojant tapybą, blizgučius ar cirkonio akmenis, privalomai laikantis subalansuoto minimalizmo principo.

Ombre ant nagų rožinė

Be abejo, labai populiari rožinė spalva.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseRožinis ombre ant nagų puikiai atrodo kartu su smėlio, balta, vyšnia ir kontrastingomis spalvomis, jei gradientas yra kruopščiai neryškus.

Raudonas ombre manikiūras

Raudonas gradiento manikiūras yra nepaprastai puošnus net klasikinėje versijoje, kai jam sukurti naudojamos tik 2 spalvos - raudona ir vyšniinė.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseYpatingoms progoms stilistai rekomenduoja kartu su juoda gaminti raudoną ombre.

Mėlynas ombre manikiūras

Gradiento manikiūras mėlynai atrodo prabangus, kai ruožas atliekamas su juodos spalvos priemaiša.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseKaip matote nuotraukoje, ombre techniką šiuo atveju gali pabrėžti mėlyni arba mėlyni cirkonio akmenys, išsidėstę pasirinktinai, o ne ant visų pirštų.

Ombre manikiūras violetinis

Violetinė teisėtai užima pirmąją vietą tarp madingiausių šiuolaikinio rudens nagų atspalvių.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseNaudojami visi jo variantai, nuo slyvų iki švelnios alyvinės. Tuo pačiu metu labai madinga vienu metu ant ilgų nagų uždėti iki 2-3 spalvų gradientus.

Ombre manikiūras smėlio spalvos

Smėlio spalvos gradiento spalva suteikia manikiūrui natūralų išvaizdą, nes jis artimas natūraliai nagų spalvai.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠis ombre gali būti pagamintas beveik bet kokia technika, jis tinka bet kokio stiliaus drabužiams.

Manikiūro mėlynas ombre

„Jūriniam“ manikiūrui sukurti dažniausiai naudojama mėlyna spalva. Jį puikiai papildo mėlynos, violetinės ir sidabrinės blizgučiai.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseGradiento mėlynos spalvos atspalvių ruožas atrodo puikiai kartu su rausva ar geltonaypač kai naudojamos skirtingos lako tekstūros.

Pilkas ombre manikiūras

Pilki ombre manikiūro spalvos atspalviai "yra draugai" su pasteliniais tonais, o madingiausi yra vertikalūs gradiento variantai.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuosePuikioje manikiūro nuotraukoje ypatingoms progoms galite pamatyti pilką gradientą kartu su juodos arba bordo spalvos paveikslu.

Ombre juodas manikiūras

Juodas ombre ant nagų atrodo nuostabus bet kokiu atveju, išskyrus vestuves.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseŠi spalva yra universali ir kartu su bet kuria kita (ypač su kontrastinga spalva) suteikia originalių ir stilingų atspalvių.

Ombre bordo manikiūras

Nuotraukoje esantis ombre manikiūras, pagamintas bordo tonais, stebina didingu žavesiu.

Ombre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseOmbre manikiūras - nuotrauka, kaip tai padaryti namuoseKartu su balta spalva, sušvelninančia vyno atspalvių agresyvumą, šis gradientas atrodo madingas ir brangus.... Bordo dekorui tinka auksiniai blizgučių ar cirkonio atspalviai, taip pat subtilus kontrastingos spalvos dažymas.

Meistrų klasė: vaizdo pamokos apie ombre ant nagų pradedantiesiems

Šiame vaizdo įraše 10 patarimų, kaip tobulam ombre manikiūrui pradedantiesiems:

Mokomasis vaizdo įrašas, skirtas sukurti gradientą (ombre):

Ombre manikiūro nuotrauka šiame vaizdo įraše:

Medžiagos autorė: Izotova Inna Nikolajevna

Įvertink straipsnį
Mada, stilius, makiažas, manikiūras, kūno ir veido priežiūra, kosmetika
Pridėti komentarą

 1. Lastocka

  Gradientas ant nagų atrodo spalvingas! Man patinka šis manikiūro variantas.

  Atsakyti
 2. išvakarės

  Gradientai nepraras savo populiarumo, ypač nuogi. Man net ir tie, kuriems klasikinis švarkas atrodo nuobodus, nelieka abejingi dėl neryškios striukės. Aš naudoju nano prof ir jų makiažą nagams, nustatytiems vienai iš trijų nagų versijų. Gradientas yra puikus! Sklandus perėjimas, spalvų sodrumas ir jums reikalingas tankis. Išgydo per 30 sekundžių. Toks grožis yra nepaprastai patogus ir greitas.

  Atsakyti
 3. Svetlana

  O kur nuotrauka? Nė vienas iš jų neatidaro.

  Atsakyti

Makiažas

Manikiūras

Kirpimai